Thai Fit

Čokoládová masáž

OBJEDNAT MASÁŽ

Luxusní masáž teplou čokoládou přináší tělu i duši mnohem více, než jen pocity sladkého uvolnění a rozkoše.

Čokolády si, pro její výjimečné složení a působení na organizmus, vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

Díky obsahu jedinečné kompozice aminokyselin, minerálů, vitamínů, alkaloidů a antioxidantů stimuluje a současně zklidňuje organizmus.

Účinky čokoládové masáže

Čokoláda vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, působí proti bolesti (hlava, záda), zahřívá a pomáhá udržovat tělesnou teplotu, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení.

Její schopnost aktivovat látkovou výměnu, působit proti zadržování vody (otoky) a detoxikovat organizmus, pomáhá i při snižování váhy a formování postavy. Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí, a eliminuje celulitidu a strie.

Čokoláda příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí.

Přijďte si prožít čokoládovou masáž, ve které se snoubí úžasné vlastnosti čokolády s umem našich thajských masérek, do příjemného a útulného prostředí studií Thai Fit v Praze.Nezapomenutelným zážitkem je i čokoládová masáž ve dvou, v intimní atmosféře při svíčkách.

Čokoládové masáže prováděné ve studiích Thai Fit:

Typ masáže Délka
Čokoládová masáž 60 min.