Thai Fit

Peelingové masáže

OBJEDNAT MASÁŽ

Peelingová olejová masáž je šetrný a příjemný způsob péče o tělo. Kůže zvláční, změkne, vypne se, získá vitální a mladistvý vzhled a sametovou hebkost na dotek.

Při peelingové masáži jsou z pokožky odstraňovány staré, suché a tvrdé neživé buňky a čištěny póry pomocí speciálního kosmetického přípravku s brusnými částečkami. Jemná masáž aktivuje mikrocirkulaci podkožního systému. Tělo se pak lépe okysličuje a detoxikuje. Účinky peelingové olejové masáže posílíme výběrem vhodného peelingu (scrubu). Ve studiích Thai Fit nabízíme kvalitní peelingy se zvlhčující recepturou a 100% přírodním složením obsahujícím sůl z Mrtvého moře. Peelingová masáž kromě specifických účinků na pokožku působí i aromaterapeuticky. V současné době nabízíme 3 druhy peelingů.

Nabízíme Vám tyto druhy peelingových olejových masáží:

Peelingová olejová masáž

Peelingová olejová masáž je i příjemnou relaxací, která odplavuje nashromážděnou negativní energii, uvolňuje tělo i mysl, probouzí optimismus a přináší příjemný pocit lehkosti, čistoty a svěžesti.

Zeštíhlující peelingová olejová masáž

Při zeštíhlující peelingové olejové masáži používáme speciální peeling vyvinutý pro účinné zmírňování projevů celulitidy. Tento přípravek díky svému složení výrazně čistí póry, detoxikuje a pomáhá odvádět z těla nadbytečné tekutiny. Zeštíhlující peelingová masáž zanechává pleť jemnou a vyhlazenou na pohled i na dotek.

Zlatá peelingová olejová masáž

Při zlaté peelingové olejové masáži používáme peeling obsahující 24karátové zlato. Důležitý celosvětový výzkum estetické medicíny prokázal protistárnoucí a okysličovací účinky zlata, obsaženého v přípravcích, pro kosmetické ošetření. Zlato má velký vliv na detoxikaci a regeneraci epidermu pokožky. Pleť bude po jeho aplikaci mladistvá, svěží, pružná a hebká.

Přijďte si osobně vyzkoušet některou z peelingových olejových masáží a prožít nádherný pocit lehkosti, svěžesti a uvolnění, v příjemném prostředí studií Thai Fit v Praze.

Peelingové olejové masáže prováděné ve studiích Thai Fit:

Typ masáže Délka
Peelingová olejová masáž 60 min.
Zeštíhlující peelingová masáž 60 min.
Zlatá peelingová olejová masáž (peeling obsahuje 24karátové zlato) 60 min.

Při peelingové masáži Vám nabídneme
tyto druhy scrubů:

Krémový peeling s malými hrubými částečkami (scrub) jemně a šetrně odstraní z pokožky staré, odumřelé buňky. Krém je bohatý na cenné látky, které pokožku zjemní a napomohou k její regeneraci. Jemná masáž tímto přípravkem zlepšuje krevní cirkulaci a podporuje přirozenou hydrataci kůže. Výsledkem je viditelně svěží, hladká a čistá pokožka.

GRANÁTOVÉ JABLKO

Osvěžující peeling s vůní granátového jablka zanechává vaší pokožku hedvábně jemnou a plnou energie.

GRAPEFRUIT & HROZNY

Luxusní koktejl z přírodního mandlového, makadamového, avokádového oleje a oleje z hroznových jader smíchaný s bambuckým máslem vytváří peeling, který zanechává pokožku hedvábně jemnou, hebkou a hydratovanou. Osvěžující vůně grapefruitu uvolní vaše tělo i mysl.

SKOŘICE & HRUŠKA

Speciální kombinace přírodních esenciálních olejů – mandlového, makadamového a avokádového smíchaných s bambuckým máslem vás zahřeje a uvolní vaše smysly. Svými účinky přispívá také k hojení akné a redukci mastnoty.